Вікна в Києві від фірми OknaSvet

info@oknasvet.com.ua (097) 006-83-87 (093) 206-44-26 (044) 456-83-03 укр рус
* пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви

 
Віконні профілі
..................................................

Вибір профілю металопластикових вікон

Aluplast
KBE
Kommerling
Rehau
Salamander
Schuco
Veka
WDS
 
Статті про вікна
..................................................

Металопластикові вікна в квартирі нового будинку

Євровікна
Кольорові ламіновані вікна
Виготовлення вікон
Монтаж, установка вікон
Ремонт відкосів своїми руками
Замовити пластикові відкоси
 
 
..................................................
 

 

 

 

 
Головна >   ВІДКОСИ
 
Відкоси Київ

Пластикові відкоси

На установці нових вікон процес модернізації житла не закінчується. Особливу увагу слід приділити акуратному і якісному оформленню відкосів. Оздоблення відкосів проводиться штукатуркою, гіпсокартоном або пластиком. При оздобленні штукатуркою, через деякий час, вона може потріскатися. Відкоси з гіпсокартону невологостійкі, і призначені для приміщень з невеликою вологістю.
На сьогоднішній день найбільш популярні пластикові відкоси на вікна. Віконні відкоси з пластика прослужать десятиліттями, мають гарний зовнішній вигляд і легко миються. При оздобленні штукатуркою або гіпсокартоном все одно залишаються холодні місця (між профілем вікна і таким відкосом зазвичай протягає). Пластикові відкоси дозволяють усунути ці недоліки, здійснюючи надійну тепло-, гідро- і пароізоляцію.
Технічний прогрес не стоїть на місці. На зміну старій дерев'яній столярці приходять сучасні металопластикові вікна, що відрізняються поліпшеними характеристиками і зручністю в експлуатації. Під час монтажу нових вікон проріз в тій чи іншій мірі руйнується. Як ліквідувати всі вибоїни та тріщини в стінах і виправити непривабливу картину? Технологій обробки відкосів існує кілька, найбільш оптимальний за часом, ціною (вартостю) і якістю варіант кожен вибирає індивідуально.

 

Відкоси на вікна

 

Пластикові відкоси

 

Відкоси ціна


Матеріал пластикового відкосу відповідає матеріалу віконного профілю і має такий же коефіцієнт розширення. При використанні відкосів із пластику не утворюються подряпини і тріщини, а також не заводиться грибок. Стіни завжди зберігають кімнатну температуру, а бруд легко видаляється. Пластиковими панелями можна ефектно оформляти відкоси не тільки традиційної форми, але і складної: круглі, арочні, еркери та ін. Віконний отвір будь-якої глибини оздоблюється без стиків. Витримуються перепади температури в межах 50 градусів.

Віконні відкоси

 

Відкоси Київ

 

Відкоси для пластикових вікон

Кріпляться ПВХ-відкоси до основи на рідкі цвяхи і фіксуються спеціальною рейкою за допомогою куточка, який замикається. Таким чином, під час наступного ремонту (перефарбовування стін, переклеювання шпалер) куточки можна легко демонтувати і встановити повторно. Ціна пластикових відкосів трохи вище, ніж з гіпсокартону або штукатурки, але зате вони набагато краще. Наша компанія із задоволенням встановить красиві і хороші відкоси на Ваші пластикові вікна.

Відкоси Київ ціна

Ціна на пластикові відкоси буде залежати від габаритних розмірів отвору, де буде проводиться їх установка. Щоб дізнатися орієнтовну ціну віконних відкосів, Ви можете повідомити менеджеру габаритні розміри. І він зробить попередній розрахунок ціни.

 

Чекаємо Ваших дзвінків за телефонами:

(097) 006-83-87,   (093) 206-44-26,   (044) 456-83-03

Графік роботи: пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви, нед. - вихідний

 

Вікно після установки Оздоблення відкосів Установка відкосів Хороші відкоси Відкоси з пластика Пластикові відкоси на двері балкону Пластикові відкоси на балкон

 

Недоліки відкосів з штукатурки і гіпсокартону

Багато замовників досі зупиняються на найдешевшому і древньому варіанті оздоблення відкосів штукатуркою, який всім нам добре знайомий. Суху суміш на цементній або гіпсовій основі розводять водою, наносять на відкоси і дають просохнути (попередньо знявши шар попереднього покриття, щоб вирівняти підставу під обробку). Застиглу штукатурку шкурять і шліфують. Потім потрібно нанести ще один шар "чистової" штукатурки, і тільки після цього відкос можна фарбувати. Аналогічну процедуру проводять і з зовнішньої сторони вікна.
Перевага штукатурних відкосів тільки одна - ціна. Вона складається з вартості розчину і роботи штукатурів. Дана технологія є найтривалішим варіантом оздоблення, який займає 2-3 дні. До того ж цей процес супроводжується великою кількістю пилу і бруду.
До недоліків даного рішення можна віднести і те, що штукатурні відкоси виходять холодними, в місцях їх примикання до рам нерідкі промерзання, утворення конденсату і, як наслідок, грибка, цвілі. Через невідповідність матеріалів штукатурна суміш не може міцно з'єднатися з ПВХ-профілем, а це обов'язково призведе до відшарування штукатурного відкосу від площини віконної рами. В результаті всі перераховані недоліки штукатурної обробки клієнт переносить і на самі вікна.
Оздоблення відкосів за допомогою гіпсокартону є більш прогресивною технологію в порівнянні зі штукатурною, але вона теж не позбавлена недоліків. Це якийсь проміжний варіант як за ціною, так і за якістю.
Щоб створити акуратний стик по периметру вікна, зазвичай використовують спеціальний металевий або пластиковий куточок. Гіпсокартонні відкоси покривають шаром фарби, декоративною штукатуркою або рідким пластиком. Свого роду "кулібінством" займаються деякі споживачі-оригінали, коли обклеюють гіпсокартонні відкоси прозорою меблевою плівкою під дерево. таким чином отримують абсолютно гладку поверхню, яку можна мити, що актуально в більшій мірі для кухонь. Однак естетична і функціональна довговічність такого покриття все-таки викликає сумніви.
Гіпсокартонний тип оздоблення найчастіше вибирають в тих випадках, коли необхідно зашити відкоси з надмірно пошкодженим прорізом. У цьому випадку підставу необхідно обробити антибактеріальною пропиткою або грунтовкою. Між гіпсокартонною прошивкою і стіною може залишитися невеликий повітряний простір, і якщо в нього випадково потрапить волога, не виключена поява плям на фінішному покритті і деформація відкосу.
Оздоблення відкосів за допомогою гіпсокартону виключає брудні і мокрі процеси, здійснюється відносно швидко, однак основні недоліки цього способу - відсутність вологостійкості і необхідність періодичного забарвлення і ремонту.
З усього цього можна зробити висновок, що пластикові відкоси на вікна - найкраще рішення!

 

 

див.також:

Замовити пластикові відкоси Київ >>

Ремонт пластикових відкосів >>

Профілі пластикових вікон >>

Розсувні вікна, двері >>

Скління лоджії >>

 

 

  Компанія ВікнаСвітло (Київ, Київська область) пропонує Вам металопластикове скління балкона, лоджії в квартирі, будинку або котеджі пластиковими вікнами від провідних європейських брендів з оптимальним співвідношенням "ціна і якість". У нас Ви можете засклити балкон за оптимальною ціною.

 
       
OknaSvet.Com.Ua © 2010-2017 | Всі права захищені