Вікна в Києві від фірми OknaSvet

info@oknasvet.com.ua (097) 006-83-87 (093) 206-44-26 (044) 456-83-03 укр рус
* пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви

 
Віконні профілі
..................................................

Вибір профілю металопластикових вікон

Aluplast
KBE
Kommerling
Rehau
Salamander
Schuco
Veka
WDS
 
Статті про вікна
..................................................

Металопластикові вікна в квартирі нового будинку

Євровікна
Кольорові ламіновані вікна
Виготовлення вікон
Монтаж, установка вікон
Ремонт відкосів своїми руками
Замовити пластикові відкоси
 
 
..................................................
 

 

 

 

 
Головна >   ЗАВОД, ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН, ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН
 
Виробництво, виготовлення вікон Київ

Виробництво вікон

Виготовлення вікон починається з робочих креслень з використанням сучасного програмного забезпечення. Адже для того, щоб якісно виконати замовлення, потрібні точний розрахунок і калькуляція. Потім починається саме виробництво вікон. Відбувається різання пластикового профілю під необхідні розміри, армування підсилювальними елементами, свердління отворів для кріплення фурнітури, провітрювання і відведення води.
Далі, в процесі виробництва, заготовки металопластикового профілю рами вікна за допомогою нагрівального елементу зварюються встик. Цей процес виготовлення вікон дуже важливий, тому що повинен точно дотримуватися технологічний режим. Після цього зачищаються шви і відбувається фрезерування кутів за допомогою спеціальної програми. Після чого в профіль вставляється ущільнювач спеціальними роликами вручну. Далі на заводі відбувається установка фурнітури вікна для його відкривання-закривання, а також для зміцнення всієї конструкції.

 

Виготовлення вікон Київ

 

Виробництво вікон Київ

 

Виробництво металопластикових вікон в Києві


Виробництво металопластикових вікон переходить у стадію скління, коли склопакети встановлюються у віконну конструкцію. Якісні склопакети виготовляються на високопродуктивних автоматизованих лініях провідних європейських виробників. Саме тому склопакет завжди залишається герметичним, прозорим і чистим. У нього не потрапляють волога і пил.

Виготовлення пластикових вікон на заводі

 

Вікна пластикові виготовлення в Києві

 

Завод вікон Київ

На всіх етапах виробництва вікон на заводі-виробнику діє система контролю якості. Важливо проконтролювати весь процес виготовлення металопластикових вікон, щоб продукція відповідала нормативним документам України і міжнародним стандартам.

Виробництво металопластикових вікон

Пропонуємо виготовлення пластикових вікон, дверей різних розмірів і конфігурацій з якісних європейських профілів з установкою надійної фурнітури і якісних склопакетів. Для цього можна зателефонувати нам, проконсультуватися і викликати замірника. Після чого на заводі будуть виготовлені вікна потрібного Вам розміру і встановлені в квартирі або приватному будинку.

 

Чекаємо Ваших дзвінків за телефонами:

(097) 006-83-87,   (093) 206-44-26,   (044) 456-83-03

Графік роботы: пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви, нед. - вихідний

 

Виробництво пластикових вікон Київ Виготовлення металопластикових вікон на заводі-виробнику Виробництво вікон ПВХ в Київській області Завод пластикових вікон в Києві Купити вікна від виробника в Києві Виробники вікон Київ Вікна завод виробник у Києві

 

Відео - як вибрати надійну компанію-виробника:

 

 

 

див.також:

Профілі металопластикових вікон >>

Розсувні вікна, двері >>

 

 

  Завод вікон (Київ, Київська область) пропонує Вам виробництво, виготовлення вікон пластикових, металопластикових, ПВХ з профілю провідних європейських брендів з оптимальним співвідношенням ціни і якості. У нас Ви можете купити від заводу-виготовлювача пластикові вікна та двері будь-якої конфігурації.

 
       
OknaSvet.Com.Ua © 2010-2017 | Всі права захищені