Вікна в Києві від фірми OknaSvet

info@oknasvet.com.ua (097) 006-83-87 (093) 206-44-26 (044) 456-83-03 укр рус
* пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви

 
Віконні профілі
..................................................

Вибір профілю металопластикових вікон

Aluplast
KBE
Kommerling
Rehau
Salamander
Schuco
Veka
WDS
 
Статті про вікна
..................................................

Металопластикові вікна в квартирі нового будинку

Євровікна
Кольорові ламіновані вікна
Виготовлення вікон
Монтаж, установка вікон
Ремонт відкосів своїми руками
Замовити пластикові відкоси
 
 
..................................................
 

 

 

 

 
Головна >   ПРОФІЛЬ ВІКНА
 
Віконний профіль Київ

Профіль для металопластикових вікон

Профіль для вікон в даний час виробляє досить велика кількість компаній. Найбільш поширені німецькі віконні профілі. І це не випадково. Адже перший патент на виробництво вікон пвх був отриманий німцями ще в 1952 році. І за цей час в Німеччині з'явилися всім відомі світові бренди, які випускають пластикові вікна дуже високої якості. Такі як Aluplast, Rehau, KBE, Salamander та інші. Радує і той факт, що в Україні стали з'являтися гідні профілі вікон, які можуть конкурувати з іншими віконними пластиковими профілями в ціновому сегменті. Наприклад, віконний профіль WDS.
Наша компанія працює на ринку металопластикових вікон пвх ще з середини 2000-х р.р. За цей час ми придбали великий досвід, і працюємо тільки з якісними віконними профілями провідних якісних брендів. Також важливо надати Вам широкий вибір пластикових профілів в широкому асортименті цін.

Профіль для пластикових вікон: Aluplast, KBE, Rehau, Salamander, Kommerling, Schuco, Veka, WDS

Отже, наша компанія пропонує виготовлення та встановлення пластикових віконних конструкцій будь-яких конфігурацій з наступних віконних профілів:

 

Можливо Ви вже знаєте, з якого профілю хотіли б замовити вікна. Або ще є питання. Телефонуйте, наші менеджери дадуть професійну консультацію, допоможуть обрати потрібний Вам профіль вікна, а також зроблять попередній розрахунок ціни.
 

Чекаємо Ваших дзвінків за телефонами:

(097) 006-83-87,   (093) 206-44-26,   (044) 456-83-03

Графік роботи: пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви, нед. - вихідний

 

Профільна система для вікна Aluplast IDEAL 2000 Профільна система для вікна Rehau eurodesign 70 Профільна система для вікна Veka softline 82 Профільна система для вікна Aluplast IDEAL 4000 Профільна система для вікна Salamander streamline Профільна система для вікна Kommerling 88 Профільна система для вікна Aluplast IDEAL 7000 Профільна система для вікна KBE 88 Профільна система для вікна Veka euroline Профільна система для вікна Schuco corona Профільна система для вікна Aluplast Energeto 4000 Профільна система для вікна WDS 500

 

*Вибір віконного профілю

Звертаємо увагу, що мова йде про вибір самого профілю вікна. Так як існує ще й склопакет, фурнітура.
Сам профіль буває 3, 5, 6, 7-камерний.
З досвіду роботи, ми радимо металопластикові вікна з німецьких профілів. Також, як хороший ціновий варіант без втрати якості, буде український профіль WDS. А от скільки камер буде в нього, і який склопакет, залежить вже від конкретного об'єкта скління. Простіше кажучи, не варто ж ставити найтовстіше вікно, якщо приміщення і так достатньо тепле.
Профілі, з якими ми працюємо, практично не відрізняються за якістю. Є деякі відмінності у дизайні і ціні. Плюс для конкретного скління профільна система одного бренду може підійти краще іншого.

 

Відео про профіль VEKA:

 

 

 

  Компанія ВікнаСвітло (Київ, Київська область) пропонує Вам скління будинку, дачі, котеджу або квартири (кімнати, кухні, спальні, балкона) пластиковими вікнами з провідних європейських ПВХ профілів.

 
       
OknaSvet.Com.Ua © 2010-2017 | Всі права захищені