Вікна в Києві від фірми OknaSvet

info@oknasvet.com.ua (097) 006-83-87 (093) 206-44-26 (044) 456-83-03 укр рус
* пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви

 
Віконні профілі
..................................................

Вибір профілю металопластикових вікон

Aluplast
KBE
Kommerling
Rehau
Salamander
Schuco
Veka
WDS
 
Статті про вікна
..................................................

Металопластикові вікна в квартирі нового будинку

Євровікна
Кольорові ламіновані вікна
Виготовлення вікон
Монтаж, установка вікон
Ремонт відкосів своїми руками
Замовити пластикові відкоси
 
 
..................................................
 

 

 

 

 
Головна >    Профілі вікон >   ВІКНА VEKA
 
Veka Київ

Пластикові вікна Veka

Металопластикові вікна Veka з'явилися в Україні восени 2006 року з відкриттям офіційного складу ТОВ "ВЕКА Україна" в Броварському районі Київської області. Німецька компанія "VEKA AG" є провідною в розробці і виробництві віконних і дверних профілів зі спеціального високоякісного пластику. Фахівці нашої фірми знайомі з продукцією компанії Veka з моменту появи її в Україні. І за весь період роботи ми переконалися, що профіль Veka підтверджує своє високу європейську якість і надійність.
Нові вікна Века захищають від протягів і вуличного шуму, з ними можна відчувати себе вдома тихо і затишно. І як звучить слоган компанії: "Якщо вікна - то VEKA!".

Профіль Veka для металопластикових вікон

Наша компанія пропонує виготовлення та встановлення пластикових віконних конструкцій в квартирі або приватному будинку будь-яких конфігурацій з наступних віконних профілів Veka:

 

Вікна Veka Euroline   Вікна Veka Softline   Вікна Veka Softline 82

Пластикові вікна Veka Euroline в Києві

Кількість камер: 3
Монтажна ширина, мм: 58
детальніше >>

 

Пластикові вікна Veka Softline в Києві

Кількість камер: 5
Монтажна ширина, мм: 70
детальніше >>

 

Пластикові вікна Veka Softline 82 в Києві

Кількість камер: рама 7, стулка 6
Монтажна ширина, мм: 82
детальніше >>

         

Вікна Veka Alfhaline

 

Вікна Veka Sunline

   
         

Пластикові вікна Veka Alfhaline в Києві

Кількість камер: 9
Монтажна ширина, мм: 90
детальніше >>

 

Пластикові вікна Veka Sunline в Києві

Кількість камер: 3
Монтажна ширина, мм: 58
детальніше >>

   
         

Ціна на металопластикові вікна Века

Ціна на вікна Veka в квартирі або будинку залежить від габаритних розмірів віконних прорізів, обраного пластикового профілю і склопакетів, додаткових елементів (розширювачі, підвіконня, козирки, москітні сітки і т.п.). Щоб дізнатися орієнтовну ціну на вікна, Ви можете повідомити менеджеру габаритні розміри. І він зробить попередній розрахунок ціни металопластикового скління.

Ви вже визначилися з профілем або ще є питання? Телефонуйте, наші менеджери дадуть професійну консультацію, допоможуть обрати потрібний Вам віконний профіль, а також зроблять попередній розрахунок ціни пластикових вікон Veka.

Чекаємо Ваших дзвінків за телефонами:

(097) 006-83-87,   (093) 206-44-26,   (044) 456-83-03

Графік роботи: пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви, нед. - вихідний

 

Компанія Veka в Україні, Київ Профіль Veka для пластикових вікон Вікна Veka Київ Вікна Veka ціна в Києві Металопластикові вікна Veka в Києві Фірма Veka Україна Вікна Века Київ Века вікна ціна в Києві Пластикові вікна Века в Києві Металопластикові вікна Века Київ Купити вікна Века Київ

 

*Компанія VEKA

Головне виробництво компанії знаходиться в місті Зенденхорст недалеко від Мюнстера (земля Північний Рейн - Вестфалія). На заводі VEKA використовується тільки високоякісна добірна сировина, найсучасніші технології, а також новітні системи управління та контролю якості. Втім, незалежно від місцезнаходження виробничі підприємства Века суворо дотримуються всі технічні та екологічні вимоги, що пред'являються головною фірмою. Де б не був вироблений профіль VEKA, фірма гарантує його високу якість, що виражається в безпеці профілю, його довговічності і зручності у використанні виготовлених з нього конструкцій.
У випробувальному центрі VEKA сировина, профілі і готові віконні та дверні конструкції регулярно тестуються - принцип безперервного контролю якості також належить до найбільш значущих пріоритетів діяльності компанії. Технологічні випробування проводяться в провідних світових наукових інститутах, які видали виробничі сертифікати на продукцію VEKA. Особливе значення ВЕКА приділяє екологічній безпеці свого виробництва. У Тюрінгії було відкрито підприємство VEKA Umwelttechnik GmbH, яке займається переробкою як виробничих відходів, так і вікон, дверей і рольставней, що відслужили свій термін.
Фірма VEKA має дочірні виробничі підрозділи по всьому світу (США, Канада, Великобританія, Китай, Польща, Франція, Бразилія, Україна та ін.). Склад ТОВ "Века Україна" був відкритий у вересні 2006 року. Усі профілі Века випускаються відповідно вимогам якості європейського стандарту RAL, клас А. Підприємство має сертифікат DIN ISO 9001:2000.

 

Відео ролик VEKA - Мати:

Металопластикові вікна і профілі від VEKA Україна (портрет компанії):

 

 

 

  Компанія ВікнаСвітло (Київ, Київська область) пропонує Вам скління будинку, дачі, котеджу або квартири (кімнати, кухні, спальні, балкона) металопластиковими вікнами Века. Фірма Века представляє широкий вибір металопластикових профілів.

 
       
OknaSvet.Com.Ua © 2010-2017 | Всі права захищені