Вікна в Києві від фірми OknaSvet

info@oknasvet.com.ua (097) 006-83-87 (093) 206-44-26 (044) 456-83-03 укр рус
* пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви

 
Віконні профілі
..................................................

Вибір профілю металопластикових вікон

Aluplast
KBE
Kommerling
Rehau
Salamander
Schuco
Veka
WDS
 
Статті про вікна
..................................................

Металопластикові вікна в квартирі нового будинку

Євровікна
Кольорові ламіновані вікна
Виготовлення вікон
Монтаж, установка вікон
Ремонт відкосів своїми руками
Замовити пластикові відкоси
 
 
..................................................
 

 

 

 

 
Головна >   СКЛІННЯ БУДИНКУ, КОТЕДЖА, ДАЧІ
 
Вікна в приватний будинок або котедж Київ

Пластикові вікна в приватному будинку

Пластикові вікна в будинку, котеджі, на дачі виконують ті ж функції, що і в квартирі. Вони захищають від холоду і шуму, герметичні, довговічні і прості у догляді. І не важливо, з якого матеріалу побудований приватний будинок, котедж або дача. Це може бути цегляний, блоковий, дерев'яний будинок. У будь-якому будинку проектуються прорізи під вікна, двері, балконні блоки. Існує, звичайно, своя специфіка установки пластикових вікон в дерев'яному будинку.
Фахівці нашої компанії професійно зроблять скління приватного будинку в Києві та Київській області. Скління виконується якісними металопластиковими вікнами відомих і надійних німецьких профілів, таких як Aluplast, Rehau, KBE, Salamander, Kommerling, Veka і Schuco. Також ми пропонуємо вікна в будинок з гідного українського віконного профілю WDS. Скління будинків, котеджів і дач пластиковими вікнами проводиться в будь-який зручний для Вас час.

 

Пластикові вікна в приватному будинку з ламінацією під дерево

 

Пластикові вікна в приватному будинку в Київській області

 

Нестандартні пластикові вікна в будинку, котеджі, на дачі

Вирішуємо будь-які завдання по склінню приватних будинків. Це може бути комплексне скління всього будинку або котеджу. Також може бути засклений балкон в будинку, або встановлені окремі пластикові вікна, вхідні двері, в тому числі і розсувні. Причому пластикові вікна можуть бути, як стандартними, так і нестандартними - інших форм і конфігурацій, наприклад, арочні.
У дерев'яному будинку можуть бути встановлені ламіновані вікна, щоб їх колір гармоніював з деревом.

Розсувні металопластикові двері в приватному будинку

 

Вікна в дерев'яному будинку в Київській області

 

Ламіновані вікна в приватному дерев'яному будинку

Великі вікна в будинку

Великі вікна в приватному будинку розширюють простір, збільшують його освітленість і роблять красивим навколишній панорамний вид. Але, при установці великих вікон є свої обмеження. Для того, щоб встановити великі вікна в будинку, які будуть поворотними або поворотно-відкидними, спочатку слід дізнатися можливість виробництва вікон даних розмірів. Так як, щоб гарантувати якість експлуатації великих вікон, існують обмеження за їх розмірами.

Ціна вікон в приватному будинку, котеджі, на дачі

Ціна вікон в приватному будинку, як і в квартирі, залежить від обраного пластикового профілю і склопакетів, габаритних розмірів прорізів, додаткових елементів (розширювачі, підвіконня, москітні сітки і т.п.). Щоб дізнатися орієнтовну ціну на вікна в будинку, Ви можете повідомити менеджеру габаритні розміри. І він зробить попередній розрахунок ціни скління. Для комплексного скління будинку або котеджу необхідний виїзд на об'єкт досвідченого замірника.

 

Чекаємо Ваших дзвінків за телефонами:

(097) 006-83-87,   (093) 206-44-26,   (044) 456-83-03

Графік роботи: пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви, нед. - вихідний

 

Скління будинку в Київській області Металопластикові вікна в будинку біля Києва Пластикові вікна для дачі Київська область Скління котеджу під Києвом Робимо двері в приватному будинку Скління будинку пластиковими вікнами в Києві Скління дерев'яного будинку під Києвом

 

Відео ролик VEKA - Котедж:

 

 

 

  Компанія ВікнаСвітло (Київ, Київська область) пропонує Вам металопластикові вікна в приватний будинок, котедж або на дачу від відомих європейських брендів з оптимальним співвідношенням "ціна і якість". Зробимо скління приватного будинку пластиковими вікнами.

 
       
OknaSvet.Com.Ua © 2010-2017 | Всі права захищені