Вікна в Києві від фірми OknaSvet

info@oknasvet.com.ua (097) 006-83-87 (093) 206-44-26 (044) 456-83-03 укр рус
* пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви

 
Віконні профілі
..................................................

Вибір профілю металопластикових вікон

Aluplast
KBE
Kommerling
Rehau
Salamander
Schuco
Veka
WDS
 
Статті про вікна
..................................................

Металопластикові вікна в квартирі нового будинку

Євровікна
Кольорові ламіновані вікна
Виготовлення вікон
Монтаж, установка вікон
Ремонт відкосів своїми руками
Замовити пластикові відкоси
 
 
..................................................
 

 

 

 

 
Головна >    Профілі вікон >   ВІКНА WDS
 
WDS Київ

Пластикові вікна WDS

Металопластикові вікна WDS виробляються з якісної сировини на передових австрійських та італійських екструзійних лініях компанією "Миропласт". Продукція WDS успішно протестована в інституті "ift Rosenheim" (Німеччина) і має гігієнічний сертифікат, що підтверджує її безпеку. Профільні системи ВДС можна комплектувати широкими 2 і 3-камерними енергозберігаючими склопакетами шириною від 24 до 44 мм.
Українські вікна ВДС володіють відмінними показниками енергоефективності, зберігаючи в 2,5 рази більше тепла, ніж вікна з 3-камерного профілю в стандартній комплектації. Це дає можливість добре економити енергоресурси.

Профіль WDS для металопластикових вікон

Наша компанія пропонує виготовлення та встановлення пластикових віконних, дверних конструкцій в квартирі або приватному будинку будь-яких конфігурацій з наступних віконних профілів WDS:

 

Вікна WDS 400   Вікна WDS 500   Вікна WDS 4 SERIES

Пластикові вікна WDS 400 в Києві

Кількість камер: 4
Монтажна глибина, мм: 60
детальніше >>

 

Пластикові вікна WDS 500 в Києві

Кількість камер: 5
Монтажна глибина, мм: 70
детальніше >>

 

Пластикові вікна WDS 4 SERIES в Києві

Кількість камер: 4
Монтажна глибина, мм: 60
детальніше >>

         

Вікна WDS 7 SERIES

       
         

Пластикові вікна WDS 7 SERIES в Києві

Кількість камер: 6
Монтажна глибина, мм: 70
детальніше >>

       
         

Ціна на металопластикові вікна ВДС

Ціна на вікна WDS в квартирі або будинку, котеджі залежить від габаритних розмірів віконних прорізів, обраного пластикового профілю і склопакетів, додаткових елементів (розширювачі, підвіконня, козирки, москітні сітки і т.п.). Щоб дізнатися орієнтовну ціну на вікна, Ви можете повідомити менеджеру габаритні розміри. І він зробить попередній розрахунок ціни металопластикового скління.

Ви вже визначилися з профілем або ще є питання? Телефонуйте, наші менеджери дадуть професійну консультацію, допоможуть обрати потрібний Вам віконний профіль, а також зроблять попередній розрахунок ціни пластикових вікон WDS.

Чекаємо Ваших дзвінків за телефонами:

(097) 006-83-87,   (093) 206-44-26,   (044) 456-83-03

Графік роботи: пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви, нед. - вихідний

 

Компанія WDS в Україні, Київ Вікна WDS Київ Профіль WDS для пластикових вікон Вікна WDS ціна в Києві Фірма WDS Україна Металопластикові вікна WDS в Києві Вікна ВДС Киев ВДС вікна ціна в Києві Пластикові вікна ВДС в Києві Металопластикові вікна ВДС Київ

 

*Компанія WDS

Продукцію торгової марки "WDS" виробляє велика українська компанія "Миропласт" і є її ключовим брендом. Віконний і дверний ПВХ профіль WDS визнаний виробниками вікон і дилерами по всій Україні. Він випускається на сучасному обладнанні з сировини від провідних світових постачальників. Компанія має власну сертифіковану лабораторію, яка проводить жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва профілю. Всі процеси виробництва відповідають системі якості ISO 9001:2008. Профільні системи ВДС розроблені для кліматичних умов України та українських квартир, будинків.
Продукція ВДС має чудову тепло- і шумоізоляцію, водонепроникність і повну герметичність. Вона не містить у своєму складі речовин, що виділяють небезпечні хімічні сполуки, і є екологічно чистою. Встановлюючи нові вікна WDS Ви максимізуєте енергоефективність і економите на опаленні.

 

Відео ролик - заощаджуй з WDS:

 

Відео WDS Архітектор:

 

 

 

  Компанія ВікнаСвітло (Київ, Київська область) пропонує Вам скління квартири (кімнати, кухні, спальні, балкона і лоджії) або вдома, дачі, котеджу пластиковими вікнами ВДС. Фірма ВДС представляє широкий вибір металопластикових профілів.

 
       
OknaSvet.Com.Ua © 2010-2017 | Всі права захищені