Вікна в Києві від фірми OknaSvet

info@oknasvet.com.ua (097) 006-83-87 (093) 206-44-26 (044) 456-83-03 укр рус
* пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви

 
Віконні профілі
..................................................

Вибір профілю металопластикових вікон

Aluplast
KBE
Kommerling
Rehau
Salamander
Schuco
Veka
WDS
 
Статті про вікна
..................................................

Металопластикові вікна в квартирі нового будинку

Євровікна
Кольорові ламіновані вікна
Виготовлення вікон
Монтаж, установка вікон
Ремонт відкосів своїми руками
Замовити пластикові відкоси
 
 
..................................................
 

 

 

 

 
Головна >   Пластикові відкоси на вікна >   ЗАМОВИТИ ВІДКОСИ КИЇВ
 
Замовити відкоси на вікна Київ

Замовлення відкосів на вікна

Багато замовників дивуються, чому в одному місці не можна купити вікна і замовити оздоблення відкосів. Дійсно, віконні фірми рідко включають в перелік своїх послуг оздоблення відкосів. По-перше, для цього потрібно розширювати штат компанії за рахунок нових фахівців, які виконують роботи по відкосам. А це не завжди доцільно, оскільки замовник наважуючись на масштабний ремонт, нерідко отримує оздоблення відкосів від тієї бригаді, яка здійснює всі ремонтні роботи на об'єкті. По-друге, з моменту установки вікна до початку робіт з оформлення прорізу повинна пройти як мінімум доба (щоб висохла монтажна піна, яку задувають в щілини). А це означає, що за тією ж адресою майстри повинні виїжджати двічі, а то й тричі. Це збільшує накладні витрати і загальну вартість замовлення, що в підсумку може відлякати клієнта.
Кілька слів хочеться сказати про оздоблення зовнішніх відкосів. На жаль, 80% споживачів як і раніше залишають відкоси з боку фасаду необробленими. Однак це не тільки виглядає непривабливо, але і погіршує герметизацію отвору. Монтажна піна, яка стирчить з усіх щілин після установки вікна, дуже боїться УФ-випромінювання і активно руйнується з часом. Яскраве сонце перетворює піну в крихту, яка просто випадає з отвору, а значить, по периметру рами вікно починає продувати. Ворогами герметизації можна вважати і птахів - вони нерідко відщипують шматки піни, використовуючи її як будівельний матеріал для гнізд. Щоб продовжити термін служби вікна, зовнішні відкоси необхідно обробити. Зробити це можна за допомогою штукатурки, а також спеціальних наличників з пластика або сталі з полімерним покриттям.
У нашій компанії можна замовити відкоси на вікна і самі віконні конструкції одночасно. Ми надаємо клієнтам весь спектр послуг. Замовлення відкосів на вікна може бути здійснено в будь-який робочий час нашої фірми.

 

Замовити відкоси на вікна

 

Замовлення відкосів на вікна

 

Замовити пластикові відкоси Київ

 

Наша віконна компанія пропонує самий кращий варіант оздоблення відкосів - пластикові відкоси.

Чекаємо на Ваші дзвінки за телефонами:

(097) 006-83-87,   (093) 206-44-26,   (044) 456-83-03

Графік роботи: пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви, нед. - вихідний

 

 

 

 

  Компанія ВікнаСвітло (Київ, Київська область) пропонує Вам замовити відкоси на вікна в будинку, котеджі або квартирі за хорошою ціною. Пластикові відкоси у нас роблять професіонали. Замовлення відкосів на вікна в Києві і області.

 
       
OknaSvet.Com.Ua © 2010-2017 | Всі права захищені