Вікна в Києві від фірми OknaSvet

info@oknasvet.com.ua (097) 006-83-87 (093) 206-44-26 (044) 456-83-03 укр рус
* пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви

 
Віконні профілі
..................................................

Вибір профілю металопластикових вікон

Aluplast
KBE
Kommerling
Rehau
Salamander
Schuco
Veka
WDS
 
Статті про вікна
..................................................

Металопластикові вікна в квартирі нового будинку

Євровікна
Кольорові ламіновані вікна
Виготовлення вікон
Монтаж, установка вікон
Ремонт відкосів своїми руками
Замовити пластикові відкоси
 
 
..................................................
 

 

 

 

 
Головна >   МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА
 
ПВХ профіль Київ

Вікна ПВХ

Металопластикові вікна ПВХ - це сучасні вікна, які виробляються з полівінілхлориду (ПВХ) на спеціальних підприємствах методом екструзії. Екструзія являє собою технологічний процес для отримання виробів продавлюванням в'язького розплаву матеріалу через формуючий отвір (матрицю). Після виходу з матриці профіль ПВХ охолоджується і калібрується. Далі на нього наноситься маркування і захисна плівка. Пластиковий профіль обрізається дисковою пилкою або розігрітим металевим ножем.
Для стійкості геометрії вікон ПВХ в процесі виробництва в профіль поміщають оцинковане металеве армування. А для стабілізації в металопластикові вікна ПВХ додається свинець або сполуки кальцію і цинку.
Наша компанія виконує скління якісними металопластиковими вікнами відомих, надійних німецьких профілів (Aluplast, Rehau, KBE, Salamander, Kommerling, Veka і Schuco). Також ми пропонуємо вікна ПВХ з гідного українського віконного профілю WDS. Скління квартир, будинків, котеджів і дач металопластиковими вікнами проводиться в будь-який зручний для Вас час.

 

Вікна ПВХ в Києві

 

Купити металопластикові вікна в Києві у компанії ВікнаСвітло

 

Металопластикові вікна в Києві

Вікна з ПВХ мають дуже високий тепловий опір, велику міцність і відносно низьку ціну. Спектр їх застосування досить широкий - від житлових приміщень до виробничих, офісних і промислових будівель. Металопластикові вікна набули масового поширення в США і Західній Європі в 60-і роки 20-го століття. Так як пластик легко обробляється, є можливість виробництва віконних виробів будь-яких форм і конфігурацій.

Металлопластиковые двери ПВХ в Киеве

 

Окна ПВХ Киев, цена, стоимость

 

Окна ПВХ на балконе в квартире Киева

Ціна на металопластикові вікна ПВХ

Будемо раді виготовити і встановити для Вас вікна ПВХ хорошої якості, потрібної Вам конструкції за оптимальною ціною в Києві та Київській області. Ціна металопластикових вікон в квартирі або будинку залежить від обраного пластикового профілю, склопакетів, габаритних розмірів віконних прорізів, додаткових елементів (розширювачі, підвіконня, козирки, москітні сітки і т.п.). Щоб дізнатися орієнтовну ціну на вікна ПВХ, Ви можете повідомити менеджеру габаритні розміри. І він зробить попередній розрахунок ціни металопластикового скління.

 

Чекаємо Ваших дзвінків за телефонами:

(097) 006-83-87,   (093) 206-44-26,   (044) 456-83-03

Графік роботи: пон.-птн. з 9-00 до 18-00 без перерви, суб. з 10-00 до 15-00 без перерви, нед. - вихідний

 

Ламіноване вікно ПВХ в квартирі Вікно ПВХ в будинку Києва Балконний блок ПВХ в Києві Металопластикове вікно з жалюзі в кімнаті Ролети на металопластикових вікнах балкона у Києві Вікно ПВХ в дитячій кімнаті Київ Металопластикові вікна на веранді приватного будинку в Київській області

 

 

 

 

  Компанія ВікнаСвітло (Київ, Київська область) пропонує Вам металопластикові вікна ПВХ в квартиру, приватний будинок або котедж, на дачу від провідних європейських брендів з оптимальним співвідношенням "ціна і якість". Купити металопластикові вікна та замовити скління можна в офісі нашої фірми.

 
       
OknaSvet.Com.Ua © 2010-2017 | Всі права захищені